HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Kalite çelik mil kapı dikkat gerektiren konular

Kaliteli çelik şaft kapısı fabrikalarda, mağazalarda, hastanelerde ve halka açık yerlerde çok önemli bir ekipmantır, önemli ekipman ve eşyaları korumada rol oynarlar.


Kalite kaçış kapısı için pazar talebi yavaş yavaş artıyor

Kalite kaçış kapısı, mimari tasarımda önemli bir bileşendir. Genellikle yangın kaçış ve acil kaçış çıkışları olarak acil kaçış pasajlarının veya pencerelerin yanına monte edilir ve insanlara yangın veya diğer acil durumlarda güvenlik sağlar.


Çelik yangın kapılarının rolüne giriş

Kontrol etmemiz gereken şey, hammaddelerinin kapı kanadı, kapı çerçevesi ve kapının içindeki doldurma dahil olmak üzere yüksek kaliteli yanmaz malzemeler olup olmadığı ve yanmaz standartların bölünmesine göre ilgili yanmaz maddelere ulaşıp ulaşmadığı.


Paketlenmiş kutu evinin ısı dalgası

Paketlenmiş kutu evinin avantajı, taşınabilmesidir. Konteyner ev modern mimarinin özüdür. Mobil fonksiyonları gerçekleştirmek. Konteyner evlerinin fiyatı geleneksel evlerden çok daha ucuzdur ve pratiklik geleneksel evlere hiç kaybolmaz. Konteyner evinin inşaat konsepti çevre koruma, enerji tasarrufu ve hızlıdır. Kapalı temiz ve hijyenik gaz kötü olmaz, bu yüzden zararlı gazların varlığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.


Alüminyum alaşımlı kapı ve pencerelerin ısı yalıtım performansı nasıl değerlendirilir?

Kırık köprü alüminyum çin'de popüler bir kapı ve pencere ürünüdür. Bazı dekorasyon tüketicileri için, ilk seçenek elbette kırık köprü alüminyum kapı ve pencereler, ancak kırık köprü alüminyum kapı ve pencereler de nispeten pahalıdır. Ucuz kırık köprü alüminyum satın almak istiyorsanız, ısı yalıtım şeridi en önemli olduğu bazı çeşitli marka kırık köprü alüminyum seçecektir.


Salgın ve yardım sincan mücadele

Büyük aşkın sınırları yok, birleşik bir araya gelecek. Urumki'deki yeni taç pneumonia moni salgın, sincan ülke genelinde insanların kalplerini etkiledi. Ulusal sağlık komisyonu tarafından verilen yeni coronavirus pneumonia tanı ve tedavi planının yedinci baskısına uygun olarak ulusal tıbbi tedavi uzmanı grubunun rehberliğinde, çin ve batı tıbbının, bir kişinin, bir politikanın, multidisipliner işbirliğinin ve bilimsel ve verimli tedavinin entegrasyonuna bağlı kalmaktadır.


Çevre etiketi, ahşap kapı endüstrisinde teknik reformu hızlandırır

Birkaç gün önce, çevre koruma bakanlığı tarafından verilen "çevre etiketleme ürünleri için teknik gereklilikler-mobilya" ulusal çevre standardı, 1 şubat'tan itibaren resmen uygulanacaktır. daha önce uygulanan standartlara kıyasla, standardın yeni versiyonu, üretim sürecinde atık geri kazanımı ve arıtımı şartlarını arttırır.


daha fazla göster