HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çelik yangın kapıları için kurulum gereksinimleri

Çelik yangın kapılarının montaj işlemi sırasında, kapı çerçevesinin bükülme deformasyonu göz önüne alındığında, kapı çerçevesinin genişlik yönünde ahşap çıtalar ile desteklenmelidir.


Zeatures of inc inc Steel Container Shutters

Zinc çelik panjur, koruyucu bir pencere olarak da kullanılabilen çinko alaşımlı malzemeden yapılmış bir tür kepenktir.


How hastane çelik temiz kapı satın almak

Tburada birçok çelik kapı üreticisi, ürünler dengesiz ve pazar pozisyonu düşük. Each üreticisi temelde ağırlığa sahiptir, ancak ürün kalitesinin önemini göz ardı eder.


Yangın kapıları için sızdırmazlık gereksinimleri

Steel yangın kapısı, çelik malzemeden yapılmış kapı çerçevesi, kapı kanadı çerçevesi ve kapı kanadı panelini ifade eder. Kapı kanadı malzeme ile doldurulur, toksik olmayan ve zararsız yangına dayanıklı ve ısı yalıtım malzemesi ile doldurulur ve yangına dayanıklı donanım aksesuarlarından oluşur.


Çelik konteyner kepenkleri için ısı dağılımı planlamasının özellikleri

The hava çıkışı, ürünün ön tarafında ayarlanır ve siyah duvarların üfleme geleneksel radyatörlerin dezavantajlarıyla tamamen başa çıkabilen ve sizin için temiz ve güzel bir iç mekan ortamı kurabilen çelik kap kepenkleri tarafından yönlendirilir.


Çelik yangın kapısının stalnstallation yöntemi

Tçelik yangın kapıları ve ahşap yangın kapıları arasındaki kurulum yönteminde bazı farklılıklar vardır. It ayrıca yangın derecesinden biraz farklıdır.


Acil tahliye kapıları

Class ve B üretim atölyeleri için Except, tahliye kapısının açılış yönü, ≤ 60 kişilik odalar ve kapı başına ortalama tahliye edilen kişi sayısı ≤ 30 ile sınırlı değildir.


Renk çelik prefabrik evlerin avantajları

Reliable yapı: The hafif çelik esnek yapı sistemi güvenli ve güvenilirdir ve yapı yapı tasarım özelliklerinin gereksinimlerini karşılar.


daha fazla göster