HAKKıNDA

Çelik kapılar, güvenlik kapıları, ön kapı ve pencereler, okul kapıları, hastane kapıları, yangın kapıları ve diğer özel mades kapıların önde gelen üreticisi ve tedarikçisiyiz. Ürünler ağırlıklı olarak nakliye konteyneri, prefabrik ev, okul, hastane ve çeşitli konut, ticari ve endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır. Doğu Çin'de, Şangay'dan arabayla bir saat uzaklıkta bulunuyoruz. Modern işletmelerden birinde araştırma ve geliştirme, tasarım, satış ve hizmet koleksiyonuyız. Biz profesyonel bir satış ekibi ve araştırma ve geliştirme ve teknik ekibimiz var. Özellikle kişiselleştirilmiş özel çelik kapı araştırma ve geliştirme tasarımında her türlü iyi. İngiltere, Avustralya, Filipinler, İsrail, Brezilya gibi Güneydoğu Asya, Avrupa ve Amerika'daki müşterilerle uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Şirketin markasını kurun, müşterinin anlayışını, tanınmasını ve memnuniyetini geliştirmek için çaba gösterin. Firmamızın size kaliteli ürün ve hizmetler sunacağına inanıyoruz. 2000 yılında kurulan ve 25000 m² atölyesi ile 13000 m² 'lik bir alanı kaplayan profesyonel üretim şirketimizin sahibidir. Modern atölye ve gelişmiş üretim ekipmanları, yüksek kaliteli yönetim personeli ve yüksek teknoloji teknik üretim personeli ve gelişmiş yönetim modu vardır. Şirket, CSCEC, CRCC, algeco Chengdong, GS konut, ev alanı prefabrik vb. Gibi birçok tanınmış Çinli işletme ile iyi ve istikrarlı bir işbirliği ortaklığı kurmuştur.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çelik yangın kapıları için kurulum gereksinimleri

Çelik yangın kapılarının montaj işlemi sırasında, kapı çerçevesinin bükülme deformasyonu göz önüne alındığında, kapı çerçevesinin genişlik yönünde ahşap çıtalar ile desteklenmelidir.


Zeatures of inc inc Steel Container Shutters

Zinc çelik panjur, koruyucu bir pencere olarak da kullanılabilen çinko alaşımlı malzemeden yapılmış bir tür kepenktir.


How hastane çelik temiz kapı satın almak

Tburada birçok çelik kapı üreticisi, ürünler dengesiz ve pazar pozisyonu düşük. Each üreticisi temelde ağırlığa sahiptir, ancak ürün kalitesinin önemini göz ardı eder.


Yangın kapıları için sızdırmazlık gereksinimleri

Steel yangın kapısı, çelik malzemeden yapılmış kapı çerçevesi, kapı kanadı çerçevesi ve kapı kanadı panelini ifade eder. Kapı kanadı malzeme ile doldurulur, toksik olmayan ve zararsız yangına dayanıklı ve ısı yalıtım malzemesi ile doldurulur ve yangına dayanıklı donanım aksesuarlarından oluşur.


Çelik konteyner kepenkleri için ısı dağılımı planlamasının özellikleri

The hava çıkışı, ürünün ön tarafında ayarlanır ve siyah duvarların üfleme geleneksel radyatörlerin dezavantajlarıyla tamamen başa çıkabilen ve sizin için temiz ve güzel bir iç mekan ortamı kurabilen çelik kap kepenkleri tarafından yönlendirilir.


Çelik yangın kapısının stalnstallation yöntemi

Tçelik yangın kapıları ve ahşap yangın kapıları arasındaki kurulum yönteminde bazı farklılıklar vardır. It ayrıca yangın derecesinden biraz farklıdır.


Acil tahliye kapıları

Class ve B üretim atölyeleri için Except, tahliye kapısının açılış yönü, ≤ 60 kişilik odalar ve kapı başına ortalama tahliye edilen kişi sayısı ≤ 30 ile sınırlı değildir.


Çelik pre-hung kapılar ying uying becerileri

Çelik ön asılı kapı elektrikli bir yüksek hızlı kapıdır ve manuel olarak kapatılabilir mi, böylece çelik ön asılı kapı bir elektrik kesintisi durumunda bile hızlı bir şekilde açılabilir.


daha fazla göster