O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Kvalitné oceľové hriadeľové dvere záležitosti, ktoré potrebujú pozornosť

Kvalitné oceľové hriadeľové dvere sú veľmi dôležité zariadenia v továrňach, obchodoch, nemocniciach a verejných miestach, hrajú úlohu pri ochrane dôležitých zariadení a položiek.

2023-05-19 vidieť viac

Dopyt na trh po kvalitných únikových dverách sa postupne zvyšuje

Kvalitné únikové dvere je dôležitou súčasťou architektonického dizajnu. Zvyčajne sa inštaluje vedľa núdzových únikových prechodov alebo okien ako požiarne únikové a núdzové únikové výstupy, zabezpečujúce ľuďom bezpečnosť v požiarnych alebo iných núdzových situáciách.

2023-04-19 vidieť viac

Úvod do úlohy oceľových požiarnych dverí

Čo potrebujeme skontrolovať, či sú jeho suroviny vysoko kvalitné ohnivé materiály, vrátane jeho dverného listu, rámu dverí a náplne vo vnútri dverí; a či dosiahla zodpovedajúce ohňostrosť podľa rozdelenia ohnivzdorných noriem.

2022-12-30 vidieť viac

Aké sú kľúčové body pri výbere oceľových núdzových výstupných dverí

2022-07-07 vidieť viac

Tepelná vlna baleného krabicového domu

Výhodou baleného krabicového domu je, že ho možno presunúť. Kontajnerový dom je stelesnením modernej architektúry. Realizovať mobilné funkcie. Cena kontajnerových domov je oveľa lacnejšia ako tradičné domy, a praktickosť nie je stratená pre tradičné domy vôbec. Konštrukčná koncepcia kontajnerového domu je ochrana životného prostredia, úspora energie a rýchla. Vnútorné čisté a hygienické nebude mať zlý plyn, takže nie je potrebné sa obávať o existenciu škodlivých plynov.

2022-03-23 vidieť viac

Ako posúdiť tepelnú izoláciu dverí a okien z hliníkovej zliatiny?

Rozbitý most hliník je populárny produkt dverí a okien v číne. Pre niektorých spotrebiteľov dekorácie je prvou voľbou samozrejme rozbité hliníkové dvere a okná z mosta, ale rozbité hliníkové dvere a okná sú tiež pomerne drahé. Ak chcete kúpiť lacný rozbitý most hliník, budete si vybrať nejaké rôzne značka rozbitý most hliník, v ktorom je tepelná izolácia pás je najdôležitejšia.

2022-03-23 vidieť viac

Boj s epidémiou a pomoc xinjiang

Veľká láska nemá hranice, spojené sa združujú. Nová epidémia zápalu korunnej pľúc v urumqi, xinjiang postihla srdcia ľudí po celej krajine. Pod vedením národnej skupiny odborníkov na liečbu, v súlade so siedmom vydaním nového plánu na diagnostiku a liečbu pneumónie koronavírusu vydaného národnou zdravotnou komisiou, dodržiavajte integráciu čínskej a západnej medicíny, jednu osobu, jednu politiku, multidisciplinárnu spoluprácu a vedeckú a efektívnu liečbu.

2022-03-23 vidieť viac

Upgrady environmentálnych štítkov spúšťajú technickú reformu v priemysle drevných dverí

Pred niekoľkými dňami bude od 1. februára oficiálne realizovaný národný environmentálny štandard "technické požiadavky na výrobky na označovanie životného prostredia-nábytok" vydaný ministerstvom ochrany životného prostredia. v porovnaní s predtým implementovanými normami, nová verzia normy zvyšuje požiadavky na využitie a spracovanie odpadov v výrobnom procese,

2022-03-23 vidieť viac

vidieť viac