O FIRMIE 

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jakość drzwi wału stalowego wymaga uwagi

Wysokiej jakości stalowe drzwi wału są bardzo ważnym wyposażeniem w fabrykach, sklepach, szpitalach i miejscach publicznych, odgrywają rolę w ochronie ważnych urządzeń i przedmiotów.

2023-05-19 Zobacz więcej

Zapotrzebowanie rynku na jakość Escape Door stopniowo rośnie

Jakość Escape Door jest ważnym elementem w projektowaniu architektonicznym. Zwykle jest instalowany obok przejść ewakuacyjnych lub okien jako wyjścia ewakuacyjne i ewakuacyjne, zapewniając ludziom bezpieczeństwo w pożarze lub w innych sytuacjach awaryjnych.

2023-04-19 Zobacz więcej

Wprowadzenie do roli stalowych drzwi przeciwpożarowych

Musimy sprawdzić, czy jego surowce są wysokiej jakości materiałami ognioodpornymi, w tym skrzydłem drzwi, ramą drzwi i wypełnieniem wewnątrz drzwi; i czy osiągnął odpowiednią ognioodporność zgodnie z podziałem norm ognioodpornych.

2022-12-30 Zobacz więcej

Jakie są kluczowe punkty przy wyborze stalowych drzwi ewakuacji

2022-07-07 Zobacz więcej

Fala upałów zapakowanego domu

Zaletą zapakowanego domu pudełkowego jest to, że można go przenosić. Dom kontenerowy jest uosobieniem nowoczesnej architektury. Zrealizuj funkcje mobilne. Cena domów kontenerowych jest znacznie tańsza niż w przypadku tradycyjnych domów, a praktyczność w ogóle nie jest stracona dla tradycyjnych domów. Koncepcja budowy domu kontenerowego to ochrona środowiska, oszczędność energii i szybkość. Czyste i sanitarne w pomieszczeniach nie będą miały złego gazu, więc nie trzeba się martwić o istnienie szkodliwych gazów.

2022-03-23 Zobacz więcej

Jak ocenić wydajność izolacji termicznej drzwi i okien ze stopu aluminium?

Złamany most aluminiowy jest popularnym produktem drzwi i okien w Chinach. Dla niektórych konsumentów dekoracji pierwszym wyborem są oczywiście zepsute aluminiowe drzwi i okna mostowe, ale aluminiowe drzwi i okna z łamanym mostem są również stosunkowo drogie. Jeśli chcesz kupić tani łamany most aluminiowy, wybierzesz inny markowy most aluminiowy, w którym najważniejszy jest pasek izolacji cieplnej.

2022-03-23 Zobacz więcej

Walcz z epidemią i pomagaj Xinjiang

Wielka miłość nie ma granic, zjednoczeni spotkają się. Nowa epidemia zapalenia płuc korony w Urumczi w Xinjiangu dotknęła serca ludzi w całym kraju. Pod kierunkiem National Medical Treatment Expert Group, zgodnie z siódmą edycją nowego planu diagnostyki i leczenia koronawirusa zapalenia płuc wydanego przez Narodową Komisję Zdrowia, należy przestrzegać integracji medycyny chińskiej i zachodniej, jedna osoba, jedna polityka, multidyscyplinarna współpraca oraz naukowe i skuteczne leczenie.

2022-03-23 Zobacz więcej

Modernizacje etykiet środowiskowych pobudzają reformę techniczną w branży drzwi drewnianych

Kilka dni temu krajowa norma środowiskowa „ Wymagania techniczne dotyczące produktów do etykietowania środowiskowego-meble ”wydana przez Ministerstwo Ochrony Środowiska zostanie oficjalnie wdrożona od 1 lutego. W porównaniu z wcześniej wdrożonymi normami, nowa wersja normy zwiększa wymagania dotyczące odzysku i przetwarzania odpadów w procesie produkcyjnym,

2022-03-23 Zobacz więcej

Zobacz więcej