O FIRMIE 

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą drzwi stalowych, drzwi antywłamaniowych, drzwi i okien prehung, drzwi szkolnych, drzwi szpitalnych, drzwi przeciwpożarowych i innych niestandardowych drzwi mades. Produkty są używane głównie w kontenerach transportowych, domach z prefabrykatów, szkole, szpitalu oraz w różnych sektorach mieszkaniowych, handlowych i przemysłowych. Znajdujemy się we wschodnich Chinach, godzinę jazdy od Szanghaju. Jesteśmy zbiorem badań i rozwoju, projektowania, sprzedaży i serwisu w jednym z nowoczesnych przedsiębiorstw. Posiadamy profesjonalny zespół sprzedaży oraz zespół badawczo-rozwojowy i techniczny. Szczególnie dobry we wszystkich rodzajach spersonalizowanych niestandardowych badań i projektowania drzwi stalowych. Nawiązaliśmy długoterminowe i stabilne relacje kooperacyjne z klientami w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Ameryce, takimi jak Wielka Brytania, Australia, Filipiny, Izrael, Brazylia itp. Zawsze wdrażamy istotę „ jakości, uczciwości, pragmatyzmu i innowacji ”, i nieustannie dążymy do jakości i obsługi produktów. Skonfiguruj markę firmy, staraj się poprawić zrozumienie, uznanie i zadowolenie klienta z produktów. Wierzymy, że nasza firma zapewni Ci wysokiej jakości produkty i usługi. Posiadamy naszą profesjonalną firmę produkcyjną, która została założona w 2000 roku i zajmuje powierzchnię 13000 samo z warsztatem o wartości 25000 samo. Posiada nowoczesny warsztat i zaawansowany sprzęt produkcyjny, wysokiej jakości personel zarządzający i zaawansowany techniczny personel produkcyjny oraz zaawansowany tryb zarządzania. Firma nawiązała dobre i stabilne partnerstwo kooperacyjne z wieloma znanymi chińskimi przedsiębiorstwami, takimi jak CSCEC, CRCC, algeco Chengdong, mieszkalnictwo GS, prefabrykacja mieszkaniowa itp.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wymagania instalacyjne dla stalowych drzwi przeciwpożarowych

Podczas procesu instalacji stalowych drzwi przeciwpożarowych, biorąc pod uwagę deformację zginania ościeżnicy, powinien on być podparty drewnianymi listwami w kierunku szerokości ramy drzwi.

2022-07-19 Zobacz więcej

Cechy żaluzji kontenerowych ze stali cynkowej

Żaluzja ze stali cynkowej jest rodzajem żaluzji wykonanej z materiału ze stopu cynku, który może być również używany jako okno ochronne.

2022-08-10 Zobacz więcej

Jak kupić czyste drzwi ze stali szpitalnej

Istnieje wielu producentów drzwi stalowych, produkty są nierówne, a pozycja na rynku jest niska. Każdy producent ma zasadniczo wagę, ale ignoruje znaczenie jakości produktu.

2022-08-02 Zobacz więcej

Wymagania dotyczące szczelności drzwi przeciwpożarowych

Stalowe drzwi przeciwpożarowe odnoszą się do ramy drzwi, ramy skrzydła drzwi i panelu drzwiowego wykonanego z materiału stalowego. Jeśli skrzydło drzwi jest wypełnione materiałem, jest wypełnione nietoksycznym i nieszkodliwym materiałem ognioodpornym i termoizolacyjnym i składa się z ognioodpornych akcesoriów sprzętowych.

2022-09-16 Zobacz więcej

Charakterystyka planowania rozpraszania ciepła dla stalowych żaluzji kontenerowych

Wylot powietrza jest ustawiony z przodu produktu i prowadzony przez stalowe okiennice kontenerowe, które mogą całkowicie poradzić sobie z wadami tradycyjnych grzejników dmuchających czarne ściany i stworzyć czyste i piękne środowisko wewnętrzne.

2022-08-08 Zobacz więcej

Metoda instalacji stalowych drzwi przeciwpożarowych

Istnieją pewne różnice w metodzie instalacji między stalowymi drzwiami przeciwpożarowymi a drewnianymi drzwiami przeciwpożarowymi. Różni się również nieco od oceny ogniowej.

2022-08-30 Zobacz więcej

Korzystanie z drzwi ewakuacyjnych

Z wyjątkiem warsztatów produkcyjnych klasy A i B, kierunek otwierania drzwi ewakuacyjnych nie jest ograniczony dla pomieszczeń liczących ≤ 60 osób, a średnia liczba ewakuowanych osób na drzwi ≤ 30.

2022-08-18 Zobacz więcej

Kupowanie umiejętności stalowych drzwi pre-hung

Niezależnie od tego, czy stalowe drzwi do zawieszenia są elektrycznymi szybkimi drzwiami i czy można je wyłączyć ręcznie, dzięki czemu stalowe drzwi do zawieszenia można szybko otworzyć nawet w przypadku awarii zasilania.

2022-09-22 Zobacz więcej

Zobacz więcej