PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Kvalitātes tērauda vārpstas durvis jautājumiem, kas nepieciešama uzmanība

Kvalitātes tērauda vārpstas durvis ir ļoti svarīga aprīkojums rūpnīcās, veikalos, slimnīcās un sabiedriskās vietās, tie spēlē lomu, aizsargājot svarīgu aprīkojumu un priekšmetus.

2023-05-19 skatīt vairāk

Tirgus pieprasījums pēc kvalitātes bēgšanas durvīm pakāpeniski pieaug

Kvalitātes aizbēgšanas durvis ir svarīgs komponents arhitektūras projektēšanā. Tas parasti tiek uzstādīts blakus avārijas aizbēgšanas ejām vai logiem kā ugunsgrēka aizbēgšanas un avārijas aizbēgšanas izejām, nodrošinot cilvēkiem drošību ugunsgrēka vai citās ārkārtas situācijās.

2023-04-19 skatīt vairāk

Ievads tērauda ugunsdzēsības durvju lomā

Kas mums ir jāpārbauda, vai tās izejvielas ir augstas kvalitātes ugunsdroši materiāli, ieskaitot tās durvju lapu, durvju rāmi un pildījumu iekšpusē durvīm; un vai tā ir sasniegusi atbilstošu ugunsdrošu saskaņā ar sadalījumu ugunsdrošu standartiem.

2022-12-30 skatīt vairāk

Kādi ir galvenie punkti, izvēloties tērauda avārijas izejas durvis

2022-07-07 skatīt vairāk

Siltuma vilnis iepakotas kastes māja

Iepakotās kastes mājas priekšrocība ir tā, ka to var pārvietot. Konteineru māja ir modernās arhitektūras iemiesojums. Realizēt mobilo funkciju. Konteineru māju cena ir daudz lētāka nekā tradicionālās mājas, un praktiskums nav zaudēts tradicionālajām mājām vispār. Konteineru mājas celtniecības koncepcija ir vides aizsardzība, enerģijas taupīšana un ātra. Iekštelpu tīrs un sanitārs nebūs sliktas gāzes, tāpēc nav jāuztraucas par kaitīgo gāzu eksistenci.

2022-03-23 skatīt vairāk

Kā spriest siltumizolācijas veiktspēju alumīnija sakausējumu durvis un logi?

2022-03-23 skatīt vairāk

Cīņa ar epidēmiju un palīdzēt xinjiang

Lielajai mīlestībai nav robežu, vienoti sapulcināsies. Jaunā kroņa pneimonija epidēmija urumqi, xinjiang ir ietekmējusi cilvēku sirdis visā valstī. Nacionālās medicīniskās ārstēšanas ekspertu grupas vadībā, saskaņā ar nacionālās veselības komisijas izdotā jaunā koronavīrusa pneimonijas diagnostikas un ārstēšanas plāna septīto izdevumu, ievērot integrāciju ķīniešu un rietumu medicīnas, viena persona, viena politika, multidisciplināro sadarbību, un zinātnisko un efektīvu ārstēšanu.

2022-03-23 skatīt vairāk

Vides etiķetes uzlabojumi veicina tehnisko reformu koka durvju rūpniecībā

Pirms dažām dienām no 1. februāra oficiāli tiks īstenots vides aizsardzības ministrijas izdotais nacionālais vides standarts "tehniskās prasības vides marķēšanas produktiem-mēbeles". salīdzinot ar iepriekš ieviestajiem standartiem, jaunā standarta versija palielina prasības atkritumu atkritumu izmantošanai un apstrādei ražošanas procesā,

2022-03-23 skatīt vairāk

skatīt vairāk