PAR 

Mēs esam vadošais ražotājs un piegādātājs tērauda durvis, drošības durvis, prehung durvis un logi, skolas durvis, slimnīcas durvis, ugunsgrēka durvis un citas pasūtījuma mades durvis. Produkti galvenokārt tiek izmantoti kuģniecības konteineru, paneļu māju, skolu, slimnīcu un dažādos dzīvojamo, tirdzniecības un rūpniecības nozarēs. Mēs atrodas austrumu ķīnā, stundas brauciena attālumā no šanhajas. Mēs esam pētījumu un izstrādes, dizaina, pārdošanas un apkalpošanas kolekcija vienā no mūsdienu uzņēmumiem. Mums ir profesionāla pārdošanas komanda un pētniecības un attīstības un tehniskā komanda. Īpaši labs visu veidu personalizētu tērauda durvju pētniecības un attīstības dizains. Mēs esam izveidojuši ilgtermiņa un stabilas sadarbības attiecības ar klientiem dienvidaustrumu āzijā, eiropā un amerikā, piemēram, lielbritānijā, austrālijā, filipīnās, izraēlā, brazīlijā utt. mēs vienmēr īstenojam "kvalitāti, integritāti, pragmatizmu un inovāciju" būtību, un nepārspējami īstenojam produktu kvalitāti un servisu. Izveidot uzņēmuma zīmolu, censties uzlabot klienta izpratni, atpazīstamību un apmierinātību ar produktiem. Mēs uzskatām, ka mūsu uzņēmums sniegs jums kvalitatīvus produktus un pakalpojumus. Mums pieder mūsu profesionālā ražošanas uzņēmums, kas tika dibināts 2000. gadā un aptver platību 13000, ar darbnīcu 25000. Tā ir moderna darbnīca un moderna ražošanas iekārtas, augstas kvalitātes vadības personāls un augsto tehnoloģiju tehnisko ražošanas personālu un uzlabotu vadības režīmu. Uzņēmums ir izveidojis labu un stabilu sadarbības partnerību ar daudziem pazīstamiem ķīnas uzņēmumiem, piemēram, cscec, crcc, algeco chengdong, gs mājokļu, mājas telpu paneļu, utt.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Uzstādīšanas prasības tērauda ugunsdzēsības durvis

Uzstādīšanas procesā tērauda ugunsdzēsības durvis, ņemot vērā liekšanas deformāciju durvju rāmja, tas būtu jāatbalsta ar koka līstes platuma virzienā durvju rāmja.

2022-07-19 skatīt vairāk

Cinka tērauda konteineru žalūzijas iezīmes

Cinka tērauda slēdzene ir sava veida slēdzene, kas izgatavota no cinka sakausējuma materiāla, ko var izmantot arī kā aizsarglogu.

2022-08-10 skatīt vairāk

Kā iegādāties slimnīcas tērauda tīras durvis

Ir daudzi tērauda durvju ražotāji, produkti ir nevienmērīgi, un tirgus pozīcija ir zema. Katram ražotājam pamatā ir svars, bet ignorē produkta kvalitātes nozīmi.

2022-08-02 skatīt vairāk

Hermētiskuma prasības ugunsdzēsības durvīm

Tērauda uguns durvis attiecas uz durvju rāmis, durvju lapu rāmis un durvju lapu panelis izgatavots no tērauda materiāla. Ja durvju lapa ir piepildīta ar materiālu, tā ir piepildīta ar netoksisku un nekaitīgu ugunsdrošu un siltuma izolācijas materiālu, un tā sastāv no ugunsdrošu aparatūras piederumiem.

2022-09-16 skatīt vairāk

Tērauda konteineru žalūzijas siltuma izkliedes plānošanas īpašības

Gaisa izvads ir iestatīts produkta priekšpusē un vadās tērauda konteineru slēģi, kas var pilnībā tikt galā ar trūkumiem tradicionālo radiatori pūš melnas sienas un izveidot tīru un skaistu iekštelpu vidi jums.

2022-08-08 skatīt vairāk

Uzstādīšanas metode tērauda ugunsdzēsības durvis

Ir dažas atšķirības uzstādīšanas metodē starp tērauda ugunsdzēsības durvīm un koka ugunsdzēsības durvīm. Tas arī nedaudz atšķiras no ugunsgrēka.

2022-08-30 skatīt vairāk

Lietošana avārijas evakuācijas durvis

Izņemot a un b klases ražošanas darbnīcās, evakuācijas durvju atvēršanas virziens nav ierobežots telpām ar ≤ 60 personām un vidējo evakuēto personu skaitu uz durvīm ≤ 30.

2022-08-18 skatīt vairāk

Pērkot prasmes tērauda iepriekš karājās durvis

Vai tērauda priekškarājas durvis ir elektriskas ātrgaitas durvis, un vai tas var tikt izslēgts manuāli, tā, ka tērauda priekškarājas durvis var ātri atvērt pat elektroenerģijas pārtraukuma gadījumā.

2022-09-22 skatīt vairāk

skatīt vairāk