APIE MUS

Mes esame pirmaujanti plieno durų, apsauginių durų, pakabintų durų ir langų, mokyklos durų, ligoninės durų, gaisrinių durų ir kitų individualių durų gamintoja ir tiekėja. Produktai daugiausia naudojami laivybos konteineriuose, surenkamiuose namuose, mokykloje, ligoninėse ir įvairiuose gyvenamuosiuose, komerciniuose ir pramonės sektoriuose. Mes įsikūręs rytų kinijoje, valandos kelio automobiliu nuo šanchajaus. Mes esame mokslinių tyrimų ir plėtros, projektavimo, pardavimo ir aptarnavimo kolekcija vienoje iš šiuolaikinių įmonių. Mes turime profesionalią pardavimų komandą ir mokslinių tyrimų ir plėtros bei techninę komandą. Ypač geras visų rūšių individualizuotos plieno durų tyrimų ir plėtros dizainas. Mes užmezgėme ilgalaikius ir stabilius bendradarbiavimo santykius su klientais pietryčių azijoje, europoje ir amerikoje, tokiose kaip jk, australija, filipinai, izraelis, brazilija ir kt. mes visada įgyvendiname "kokybės, vientisumo, pragmatizmo ir inovacijų" esmę ir nenutrūkstamai siekiame produktų kokybės ir aptarnavimo. Įsteigti įmonės prekės ženklą, siekti pagerinti kliento supratimą, pripažinimą ir pasitenkinimą produktais. Mes tikime, kad mūsų įmonė suteiks jums kokybiškus produktus ir paslaugas. Mums priklauso mūsų profesionali gamybos įmonė, kuri buvo įkurta 2000 m. ir užima 13000 m² plotą, o dirbtuvės-25000. Jis turi modernų dirbtuves ir pažangią gamybos įrangą, aukštos kokybės valdymo personalą ir aukštųjų technologijų techninį gamybos personalą bei pažangių valdymo režimą. Bendrovė užmezgė gerą ir stabilią bendradarbiavimo partnerystę su daugeliu gerai žinomų kinijos įmonių, tokių kaip cscec, crcc, algeco chengdong, gs būsto, namo erdvės surenkamieji ir kt.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Plieninių gaisrinių durų montavimo reikalavimai

Per montavimo procese plieninių gaisrinių durų, atsižvelgiant į durų rėmo lenkimo deformaciją, jis turėtų būti paremtas medinėmis juostelėmis durų rėmo pločio kryptimi.

2022-07-19 Rodyti daugiau

Cinko plieno konteinerių langinių savybės

Cinko plieno užraktas yra savotiškas užraktas, pagamintas iš cinko lydinio medžiagos, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip apsauginis langas.

2022-08-10 Rodyti daugiau

Kaip pirkti ligoninės plieno švarus duris

Yra daug plieno durų gamintojų, produktai yra nelygūs, o rinkos padėtis yra žema. Kiekvienas gamintojas iš esmės turi svorį, tačiau ignoruoja produkto kokybės svarbą.

2022-08-02 Rodyti daugiau

Gaisrinių durų hermetiškumo reikalavimai

Plieninės priešgaisrinės durys reiškia durų rėmą, durų lapų rėmą ir durų lapų skydelį, pagamintą iš plieno medžiagos. Jei durų lapas užpildytas medžiaga, jis užpildytas netoksiška ir nekenksminga ugniai atsparios ir šilumos izoliacinės medžiagos, ir jis yra sudarytas iš ugniai atsparių aparatūros priedų.

2022-09-16 Rodyti daugiau

Plieninių konteinerių langinių šilumos išsklaidymo planavimo charakteristikos

Oro lizdas yra nustatytas produkto priekyje ir vadovaujasi plieninių konteinerių langinėmis, kuris gali visiškai išspręsti tradicinių radiatorių pūtimo juodas sienas trūkumus ir sukurti švarų ir gražią patalpų aplinką jums.

2022-08-08 Rodyti daugiau

Montavimo būdas plieno gaisro durų

Tarp plieninių gaisrinių durų ir medinių gaisrinių durų yra tam tikrų įrengimo metodo skirtumų. Taip pat šiek tiek skiriasi nuo ugnies reitingo.

2022-08-30 Rodyti daugiau

Avarinės evakuacijos durų naudojimas

Išskyrus a ir b klasės gamybos dirbtuves, evakuacijos durų atidarymo kryptis neribota patalpoms, kuriose yra ≤ 60 asmenų, o vidutiniam evakuojamų asmenų skaičiui per duris ≤ 30.

2022-08-18 Rodyti daugiau

Pirkimo įgūdžiai plieno iš anksto pakabinti durys

Ar plieninės priešakinės durys yra elektrinės greitaeigės durys ir ar jos gali būti išjungtos rankiniu būdu, taip, kad plieninės priešpakabinamos durys gali būti greitai atidaromos net elektros energijos tiekimo nutraukimo atveju.

2022-09-22 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau