APIE MUS

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kokybės plieno veleno durys reikalauja dėmesio

Kokybės plieno veleno durys yra labai svarbi įranga gamyklose, parduotuvėse, ligoninėse ir viešose vietose, jie vaidina svarbių įrangos ir daiktų apsaugą.

2023-05-19 Rodyti daugiau

Rinkos paklausa kokybės pabėgimo durų palaipsniui didėja

Kokybiškos pabėgimo durys yra svarbus architektūrinio projektavimo komponentas. Paprastai jis montuojamas šalia avarinių pabėgimo praėjimų ar langų kaip gaisro pabėgimo ir avarinių pabėgimo išėjimų, užtikrinant žmonėms saugumą gaisro ar kitose avarinėse situacijose.

2023-04-19 Rodyti daugiau

Įvadas į plieninių gaisrinių durų vaidmenį

Ką mes turime patikrinti, ar jo žaliavos yra aukštos kokybės ugniai atsparios medžiagos, įskaitant jo durų lapas, durų rėmas ir įdaras viduje durų; ir ar jis pasiekė atitinkamą ugniai pagal ugniai atsparių standartų padalijimą.

2022-12-30 Rodyti daugiau

2022-07-07 Rodyti daugiau

Pakuoto dėžutės namo šilumos banga

Supakuoto dėžutės namo pranašumas yra tas, kad jį galima perkelti. Konteinerių namas yra šiuolaikinės architektūros įkūnijimas. Realizuoti mobiliųjų funkcijų. Konteinerių namų kaina yra daug pigesnė nei tradicinių namų, o tradicinių namų praktiškumas apskritai neprarandamas. Konteinerių namo statybos koncepcija yra aplinkos apsauga, energijos taupymas ir greitas. Patalpų švarus ir sanitarinis neturės blogų dujų, todėl nereikia nerimauti dėl kenksmingų dujų egzistavimo.

2022-03-23 Rodyti daugiau

Kaip įvertinti aliuminio lydinio durų ir langų šiluminę izoliaciją?

2022-03-23 Rodyti daugiau

Kova su epidemija ir pagalba xinjiang

Didžioji meilė neturi ribų, vieningi susivienys. Naujoji karūnos pneumonijos epidemija urumqi, xinjiang paveikė žmonių širdis visoje šalyje. Pagal nacionalinės sveikatos komisijos išleisto naujojo koronavirusinės pneumonijos diagnozės ir gydymo plano septintąjį leidimą, vadovaujamą nacionalinės medicinos gydymo ekspertų grupės, laikykitės kinijos ir vakarų medicinos integracijos, vieno asmens, vienos politikos, daugiadisciplininio bendradarbiavimo ir mokslinio bei efektyvaus gydymo.

2022-03-23 Rodyti daugiau

Aplinkos etikečių atnaujinimas skatina techninę reformą medienos durų pramonėje

Prieš kelias dienas nuo vasario 1 d. oficialiai bus įgyvendintas aplinkos apsaugos ministerijos išleistas nacionalinis aplinkos apsaugos standartas "techniniai reikalavimai aplinkos ženklinimo gaminiams-baldai". palyginti su anksčiau įgyvendintais standartais, nauja standarto versija padidina atliekų panaudojimo ir apdorojimo gamybos procese reikalavimus,

2022-03-23 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau