אודות

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

איכות פלדה פיר דלת עניינים הזקוקים לתשומת לב

איכות פלדה פיר דלת הוא מאוד חשוב ציוד מפעלים, חנויות, בתי חולים ומקומות ציבוריים, הם לשחק תפקיד בהגנה על חשוב ציוד ופריטים.

2023-05-19 ראה עוד

הביקוש בשוק באיכות בריחה דלת הוא בהדרגה הגדלת

איכות בריחה דלת הוא מרכיב חשוב בעיצוב אדריכלי. זה הוא בדרך כלל מותקן ליד חירום בריחה קטעים או windows כמו אש בריחה חירום בריחה יציאות, מתן אנשים עם בטיחות באש או אחרים מצבי חירום.

2023-04-19 ראה עוד

מבוא לתפקיד של פלדת אש דלתות

מה אנחנו צריכים לבדוק הוא אם שלה גלם חומרים הם גבוהה-איכות חומרים חסיני אש, כולל שלה דלת עלה, דלת מסגרת ואת מלית בתוך דלת; והאם זה הגיע המתאים חסין אש לפי החלוקה של חסין אש תקני.

2022-12-30 ראה עוד

מהן נקודות המפתח לבחירת דלת יציאה חירום פלדה

יש הרבה חומרים לדלתות בשוק. נפוצים הם פלדה, עץ, סגסוגת אלומיניום, שילוב עץ פלדה וכו '.

2022-07-07 ראה עוד

גל החום של בית התיבה ארוז

היתרון של הקופסא הוא שניתן להזיז אותו. בית המיכל הוא מוקד האדריכלות המודרנית. הבנת פונקציות ניידות. המחיר של בתי מיכל הוא הרבה יותר זול מאשר בתים מסורתיים, ומעשיות אינה הולכת לאיבוד לבתים מסורתיים. קונספט הבנייה של בית המכולה הוא הגנה על הסביבה, חיסכון באנרגיה ומהירה. נקי ומבנה לא יהיה גז רע, אז אין צורך לדאוג לקיומם של גזים מזיקים.

2022-03-23 ראה עוד

כיצד לשפוט את ביצועי בידוד תרמי של דלתות סגסוגת אלומיניום וחלונות?

אלומיניום גשר שבור הוא מוצר דלת וחלון פופולרי בסין. עבור חלק מצרכני קישוט, הבחירה הראשונה היא כמובן, דלתות וחלונות אלומיניום שבורים, אבל דלתות גשר אלומיניום שבור וחלונות הם גם יקרים יחסית. אם אתה רוצה לקנות אלומיניום גשר שבור זול, תוכל לבחור כמה גשר אלומיניום שבור מותג שונה, שבו רצועת בידוד חום הוא החשוב ביותר.

2022-03-23 ראה עוד

להילחם במגפה וסיוע xinjiang

אהבה גדולה אין גבולות, התאחדו. מגפת דלקת ריאות כתר באורוצ 'י, שינג' יאנג השפיעה על לבם של אנשים ברחבי הארץ. בהנחייתה של קבוצת מומחים לטיפול רפואי, בהתאם למהדורה השביעית של אבחון ודלקת ריאות נגיף הקורונה החדש שהונפקה על ידי ועדת הבריאות הלאומית, על שילוב הרפואה הסינית והמערבית, אדם אחד, מדיניות אחת, שיתוף פעולה רב תחומי, וטיפול מדעי ויעיל.

2022-03-23 ראה עוד

סביבה תווית שדרוגי שלוחה רפורמה טכנית בעץ דלת תעשייה

כמה ימים לפני, הלאומי תקן סביבתי "דרישות טכניות סביבה תיוג מוצרים-ריהוט" שהונפק על ידי משרד הסביבה הגנת באופן רשמי מיושם מפברואר 1. בהשוואה בעבר מיושם סטנדרטים, הגרסה החדשה של סטנדרטי מגביר את דרישות עבור פסולת התאוששות וטיפול בתהליך הייצור,

2022-03-23 ראה עוד

ראה עוד