אודות

אנחנו היצרנית המוביל & ספק של דלתות פלדה, דלתות ביטחון, prehung דלתות & windows, בית ספר דלתות, בית חולים דלתות, דלתות אש אחרים custom חפצים מצויים דלתות. המוצרים הם בעיקר בשימוש חינם מיכל, טרומי בית, בית ספר, בית חולים ומגוון רחב של מגורים, מסחרי ותעשייתית מגזרים. אנחנו נמצאים במזרח סין, שעה נסיעה שנחאי. אנחנו אוסף של מחקר ופיתוח, עיצוב, מכירות ושירות באחת את מודרנית חברות. יש לנו צוות מכירות מקצועי מחקר ופיתוח וצוות טכני. במיוחד טוב בכל מיני אישית מותאם אישית פלדת דלת מחקר ופיתוח עיצוב. הקמנו לטווח ארוך יציב יחסי שיתוף פעולה עם לקוחות בדרום מזרח אסיה, אירופה ובאמריקה, כגון בריטניה, אוסטרליה, פיליפינים, ישראל, ברזיל, וכו '. אנחנו תמיד ליישם את מהות של "איכות, יושרה, פרגמטיזם וחדשנות", ו ללא הרף להמשיך את איכות שירות של מוצרים. להגדיר את החברה של מותג, שואפים לשפר את לקוחות של הבנה, זיהוי וסיפוק של מוצרים. אנו מאמינים כי החברה שלנו יהיה לספק לך עם איכות מוצרים ושירותים. אנחנו בעלי שלנו מקצועי ייצור החברה אשר נוסד ב 2000 ומשתרע על שטח של 13000 ㎡ עם סדנה של 25000 ㎡. זה יש מודרני סדנה וציוד ייצור מתקדם, גבוהה-אנשי ניהול באיכות גבוהה-טק טכני ייצור אנשי מתקדם ניהול מצב. החברה הקימה טוב ויציב שיתופי שותפות עם רבים ידוע סיני חברות כגון CSCEC, CRCC, algeco Chengdong, GS דיור, בית חלל טרומי, וכו '.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

התקנה דרישות עבור פלדה אש דלתות

במהלך תהליך ההתקנה של פלדת אש דלתות, בהתחשב כיפוף עיוות של דלת מסגרת, זה צריך להיות נתמך על ידי לוחות עץ ברוחב כיוון של דלת מסגרת.

2022-07-19 ראה עוד

תכונות של אבץ פלדה מיכל תריסים

אבץ פלדה תריס הוא סוג של תריס עשוי אבץ סגסוגת חומר, אשר יכול גם לשמש מגן חלון.

2022-08-10 ראה עוד

איך לקנות בית חולים פלדה נקי דלת

יש הרבה פלדת דלת יצרנים, המוצרים הם לא אחיד, ואת מעמדה בשוק הוא נמוך. כל יצרן בעצם יש משקל, אבל מתעלם את החשיבות של מוצר באיכות.

2022-08-02 ראה עוד

Airtightness דרישות עבור אש דלתות

פלדת אש דלת מתייחס דלת מסגרת, דלת עלה מסגרת ודלת עלה פנל עשוי פלדת חומר. אם את דלת עלה הוא מלא עם חומר, זה הוא מלא עם שאינו רעיל ובלתי מזיק אש הוכחה בידוד תרמיים חומר, וזה הוא מורכב של אש הוכחה אביזרי חומרה.

2022-09-16 ראה עוד

מאפיינים של חום פיזור תכנון עבור פלדה מיכל תריסים

שקע האוויר סט בחזית של מוצר ומונחה על ידי פלדה מיכל תריסים, אשר יכול לחלוטין להתמודד עם את חסרונות של רדיאטורים מסורתיים נושבת שחור קירות ולהגדיר נקי ויפה מקורה סביבת בשבילך.

2022-08-08 ראה עוד

שיטת התקנה של פלדת אש דלת

יש כמה הבדלים את שיטת התקנה בין פלדה אש דלתות עץ אש דלתות. זה הוא גם מעט שונה את אש דירוג.

2022-08-30 ראה עוד

שימוש חירום פינוי דלתות

למעט לכיתה ו-b ייצור סדנאות, את פתיחת כיוון של פינוי דלת הוא לא מוגבלת לחדרים עם ≤ 60 אנשים ואת ממוצע מספר של פונו אנשים לכל דלת ≤ 30.

2022-08-18 ראה עוד

היתרונות של צבע פלדה טרומי בתים

מבנה אמין: את אור פלדה גמיש מבנה מערכת הוא בטוח ואמין, ועומד בדרישות של בניין מבנה עיצוב מפרט.

2022-09-05 ראה עוד

ראה עוד