درباره ما

ما توليد کننده و مهاجم درهاي فولادي درهاي بيمارستان، درهاي آتش سوزي و رسم ديگر درها رو درست ميکنن این محصولات عمدتا در محصولات کشتی، خانه پیشfab، مدرسه، بیمارستان و بخش های مختلف مسکن، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. ما در شرق چین هستیم یک ساعت رانندگی از شانگهایی ما مجموعه ای از تحقیقات و توسعه، طراحی، فروش و خدمات در یکی از شرکت های مدرن هستیم. ما یک تیم فروش حرفه ای و تحقیقات و توسعه و تیم فنی داریم. مخصوصاً خوب در هر نوع پژوهش و طراحي توسعه شخصي در فولادي ما رابطه های طولانی مدت و پایداری با مشتریان در آسیای جنوب شرقی، اروپا و آمریکا، مثل بریتانیا، استرالیا، فیلیپین، اسرائیل، برزیل و غیره ما هميشه ماهيت "کيفيت و صداقت" رو اجرا مي کنيم پروژه و نوآوری، و بی پایان به کیفیت و خدمات محصولات دنبال می کنند. برند شرکت را برقرار کنید، سعی کنید درک مشتری، شناسایی و رضایت محصولات را بهبود ببرید ما معتقدیم که شرکت ما به شما محصولات و خدمات کیفیت فراهم میکنه ما صاحب شرکت تولید حرفه ای ما هستیم که در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد و یک منطقهٔ 13000㎡ با کارگاهی 25000㎡ را پوشش می دهد. کارگاه مدرن و تجهيزات توليد پيشرفته داره پرسنل مدیریت با کیفیت بالا و پرسنل تولید تکنولوژی بالا و حالت مدیریت پیشرفته. شرکت شرکت همکاری خوب و پایدار را با بسیاری از شرکت های شناخته شده چینی مانند CSCEC، CRCC آلجکو چنگدونگ، مسکن GS، پرداخت فضایی، و غیره.

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

نیازهای نصب برای درهای آتش نشانی فولادی

در طی فرایند نصب درهای آتش سوزی فولادی با توجه به تجزیه ی خم کردن درب بايد توسط تخته هاي چوبي حمايت بشه


ویژگی های محتوای فولادی زینک

شکل فولادی زینک یکی از انواع مواد آلیای زینک است که همچنین می توان به عنوان یک پنجره محافظ استفاده کرد.


چگونه می توانید در تمیز فولادی را بخرید

تولید کنندگان بسیاری از درهای فولاد وجود دارند، محصولات ناسادی هستند، و موقعیت بازار پایین است. هر تولید کننده اساسا وزن دارد، اما اهمیت کیفیت محصول را نادیده می دهد.


برای درهای آتش نشانی

در آتش سوزی فولادی به فریم در، چارچوب برگ در و صفحه برگ در از مواد فولاد ساخته شده است. اگر برگ در پر از مواد باشه پر از غیر سمی و بی ضرر و مواد گرمایی پر میشه و اون از سازمان های سخت افزار ضد آتش تشکیل شده است


خصوصیات برنامه ریزی گرمایی برای بسته های کانتینر فولادی

خروج هوا در جلوی محصول قرار گرفته و توسط کانتینر فولاد راهنمایی میشه که میتونه کاملاً با نقص های رادیاترهای سنتی کنار بیاد محيطي براي تو


روش نصب در آتش سوزی فولادی

در روش نصب بین درهای آتش سوزی فولاد و درهای آتش سوزی چوبی وجود دارد. همچنین کمی با ارزیابی آتش سوزی متفاوت است.


استفاده از درهای تخلیه اضطراری

به جز کارگاه هاي توليد کلاس A و B. جهت اولیه در تخلیه برای اتاق هایی که ۶۰ نفر دارد محدود نیست و میانگین تعداد افراد تخلیه شده در هر دری 30.


مزایده های رنگ فولادی

ساختار قابل اعتماد: ساختار فولادی سبک سیستم انعطاف پذیر و قابل اطمینان است، و نیازهای طراحی ساختار ساختمان را برآورده می کند.


بیشتر ببینید