TOODE

vaata rohkem

UUDISED

Kvaliteediga terase võlli ukse olulised, vajab tähelepanu

Kvaliteediga terase võlli uks on väga oluline seade tehastes, kauplustes, haiglates ja avalikes kohtades, neil on oma roll oluliste seadmete ja esemete kaitsmisel.

2023-05-19 vaata rohkem

Turunõudlus kvaliteedi Escape Door järk-järgult kasvab

Kvaliteet Escape Door on arhitektuuri disaini oluline komponent. See paigaldatakse tavaliselt avariipääsuvälja või akna kõrvale tuletõrjeretkena ja avarii väljapääsudena; inimeste ohutuse tagamine tulekahjudes või muudes hädaolukordades.

2023-04-19 vaata rohkem

Sissejuhatus

Me peame kontrollima, kas selle toorained on kvaliteetsed tulekindlad materjalid, sealhulgas ukselehted, ukse raam ja täidetus ukse sees; ja kas see on jõudnud vastava tulekindele

2022-12-30 vaata rohkem

Mis on olulised punktid terasest avariiväljapääsu ukse valik

Turul on palju materjale uste jaoks. Tavalised on terasest, puidust, alumiiniumist sulamist ja terasest puidust kombinatsioon jne.

2022-07-07 vaata rohkem

Pakitud kasti kuumalaine

Pakitud kasti eelis on see, et seda saab liigutada. Konteinermaja on kaasaegse arhitektuuri sümbol. Kasuta mobiilseid funktsioone. Konteinermajade hind on palju odavam kui traditsioonilised majad, praktilisust ei kaota üldse traditsioonilistele majadele. Konteinermaja ehitus on keskkonnakaitse, energia säästmine ja kiire. Siseruumi puhas ja sanitaarne ei ole halb gaas, seega ei ole vaja muretseda kahjulike gaaside olemasolu pärast.

2022-03-23 vaata rohkem

Kuidas hinnata soojusisolatsioon alumiiniumist sulamist uksed ja aknad?

Purustatud silla alumiinium on populaarne ukse ja akna toode Hiinas. Mõned dekoratsiooni tarbijad, esimene valik on muidugi purustatud silla alumiiniumist uksed ja aknad, kuid katki silla alumiiniumist uksed ja aknad on ka suhteliselt kallis. Kui soovite osta odav murtud sild alumiiniumist, siis valite mõned mitu brändi katkised sild alumiinium, kus soojusisolatsiooni riba on kõige olulisem.

2022-03-23 vaata rohkem

Võitlus epideemia ja abi Xinjiangi

Suurel armastusel pole piire, ühinenud saab kokku. Uus krooni kopsupõletiku epideemia Urumqis, Xinjiang on mõjutanud inimeste südameid üle kogu riigi. Riikliku meditsiinilise ravi eksperdirühma juhendamisel, kooskõlas riikliku tervisekomisjoni poolt välja antud uue koroviiruspneumoonia diagnoosimise ja ravi kavaga, järgida Hiina ja Lääne meditsiini, üks isik, üks poliitika, multidistsiplinaarne koostöö ning teaduslik ja tõhus kohtlemine.

2022-03-23 vaata rohkem

Keskkonnamärgise uuendamine soodustab puiduukse tööstuse tehnilist reformi

Paar päeva tagasi, riikliku keskkonnastandardi „Keskkonnamärgistustoodete tehnilised nõuded”, Keskkonnakaitse rakendatakse ametlikult alates 1. veebruarist võrreldes varem rakendatud standarditega, standardi uus versioon suurendab jäätmete taaskasutamise ja töötlemise nõudeid tootmisprotsessis;

2022-03-23 vaata rohkem

vaata rohkem