PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Quality steel shaft door matters requiring attention

Quality steel shaft door is very important equipment in factories, shops, hospitals and public places, they play a role in protecting important equipment and items.

2023-05-19 zobrazit více

Tržní poptávka po kvalitních únikových dveřích se postupně zvyšuje

Kvalitní únikové dveře jsou důležitou součástí architektonického návrhu. Obvykle je instalován vedle nouzových únikových průjezdů nebo oken jako únikové a nouzové únikové východy, což poskytuje lidem bezpečnost v požáru nebo v jiných nouzových situacích.

2023-04-19 zobrazit více

Úvod do úlohy ocelových požárních dveří

Musíme zkontrolovat, zda jsou jeho suroviny vysoce kvalitní ohnivzdorné materiály, včetně dveřního listu, rámu dveří a náplně uvnitř dveří; a zda dosáhla odpovídajících ohnivzdorných norem podle rozdělení ohnivzdorných norem.

2022-12-30 zobrazit více

Jaké jsou hlavní body pro výběr ocelových nouzových výstupních dveří

2022-07-07 zobrazit více

Tepelná vlna baleného krabice

Výhodou baleného krabice je, že ho lze přesunout. Kontejnerový dům je ztělesněním moderní architektury. Realizovat mobilní funkce. Cena kontejnerových domů je mnohem levnější než tradiční domy a praktickost tradičních domů vůbec neztrácí. Konstrukční koncepce kontejnerového domu je ochrana životního prostředí, úspora energie a rychlá. Vnitřní čisté a hygienické nebudou mít špatný plyn, takže není třeba se obávat o existenci škodlivých plynů.

2022-03-23 zobrazit více

Jak posuzovat tepelnou izolaci dveří a oken z hliníkové slitiny?

2022-03-23 zobrazit více

Boj proti epidemii a pomoc xinjiang

Velká láska nemá hranice, sjednocené se shromáždí. New crown pneumonia epidemie v urumqi, xinjiang postihla srdce lidí po celé zemi. Pod vedením národní skupiny odborníků na lékařskou léčbu, v souladu se sedmým vydání nového plánu na diagnostiku a léčbu pneumonie koronaviru vydaného národní zdravotní komisí, dodržujte integraci čínské a západní medicíny, jednu osobu, jednu politiku, multidisciplinární spolupráci a vědeckou a účinnou léčbu.

2022-03-23 zobrazit více

Inovace environmentálních štítků podněcují technickou reformu v odvětví dřevěných dveří

2022-03-23 zobrazit více

zobrazit více