O NáS

Jsme předním výrobcem a dodavatelem ocelových dveří, bezpečnostních dveří, zavěšených dveří a oken, školních dveří, nemocničních dveří, požárních dveří a dalších vlastních dveří. Výrobky se používají zejména v přepravních kontejnerech, panelových domech, školních, nemocničních a různých obytných, obchodních a průmyslových odvětvích. Nacházíme se ve východní číně, hodinu jízdy od šanghaje. Jsme sbírka výzkumu a vývoje, designu, prodeje a služeb v jednom z moderních podniků. Máme profesionální prodejní tým a výzkum a vývoj a technický tým. Obzvlášť dobré u všech druhů personalizovaných ocelových dveří pro výzkum a vývoj. Navázali jsme dlouhodobé a stabilní spolupráce se zákazníky v jihovýchodní asii, evropě a americe, jako je velká británie, austrálie, filipíny, izrael, brazílie, atd. vždy realizujeme podstatu "kvality, celistvosti, pragmatizmu a inovací" a neoprávněně sledujeme kvalitu a službu výrobků. Zřídit značku společnosti, usilovat o zlepšení porozumění zákazníkům, rozpoznávání a spokojenosti produktů. Domníváme se, že naše společnost vám poskytne kvalitní produkty a služby. Vlastníme naši profesionální výrobní společnost, která byla založena v roce 2000 a pokrývá plochu 13000, s dílnou 25000. It has modern workshop and advanced production equipment, high-quality management personnel and high-tech technical production personnel and advanced management mode. Společnost vytvořila dobré a stabilní spolupráce s mnoha známými čínskými podniky, jako jsou cscec, crcc, algeco chengdong, gs housing, house space prefab, etc.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Požadavky na instalaci ocelových požárních dveří

Během instalačního procesu ocelových požárních dveří, vzhledem k deformaci ohybu rámu dveří, by měla být podporována dřevěnými lamelami v směru šířky rámu dveří.

2022-07-19 zobrazit více

Vlastnosti zinkových ocelových kontejnerových závěsů (+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Zinková ocelová závěrka je druh závěrky z materiálu ze zinkové slitiny, která může být rovněž použita jako ochranné okno.

2022-08-10 zobrazit více

Jak koupit nemocniční ocelové čisté dveře

Existuje mnoho výrobců ocelových dveří, výrobky jsou nerovné a pozice na trhu je nízká. Každý výrobce má v podstatě váhu, ale ignoruje význam kvality výrobků.

2022-08-02 zobrazit více

Požadavky na vzduchotěsnost pro požární dveře

Ocelové požární dveře se odkazují na rám dveří, rám dveřních listů a panelu dveří z ocelového materiálu. Pokud je list dveří naplněn materiálem, je naplněn netoxickým a neškodným ohnivým a tepelně izolačním materiálem a je složen z ohnivzdorných hardwarových příslušenství.

2022-09-16 zobrazit více

Vlastnosti plánování rozptylu tepla pro ocelové kontejnerové okenice

Výstup vzduchu je nastaven na přední straně výrobku a je veden ocelovými kontejnerovými okenicemi, které se mohou zcela vypořádat s nevýhodami tradičních radiátorů foukajících černé stěny a nastavit čisté a krásné vnitřní prostředí pro vás.

2022-08-08 zobrazit více

Metoda instalace ocelových požárních dveří

Existují některé rozdíly v metodě instalace mezi ocelovými požárními dveřmi a dřevěnými požárními dveřmi. Také se mírně liší od požáru.

2022-08-30 zobrazit více

Použití nouzových evakuačních dveří

S výjimkou výrobních dílen třídy a a b není směr otevření evakuačních dveří omezen pro pokoje s ≤ 60 osobami a průměrný počet evakuovaných osob na dveře ≤ 30.

2022-08-18 zobrazit více

Nákup dovedností ocelových předpověšených dveří

Zda je ocelové předpověšené dveře elektrickými vysokorychlostními dveřmi a zda je možné ručně vypnout, tak, aby ocelové předpověšené dveře mohly být rychle otevřeny i v případě výpadku elektrické energie.

2022-09-22 zobrazit více

zobrazit více